teamindeling

Teamindeling najaar 2015
Sen.1 (1e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins, Marco de Kleine
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Nedjo Josipović-Nedeljko
Sen.4 (3e kl.): Rianne Komrij, Jan van Gammeren, Nuas Yonnus Abdulhasan, Eddy Friso

Teamindeling voorjaar 2015
Sen.1 (2e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins, Marco de Kleine
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Long Ha, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Nedjo Josipović-Nedeljko
Sen.4 (4e kl.): Rianne Komrij, Jan van Gammeren, Nuas Yonnus Abdulhasan, Eddy Friso

Teamindeling najaar 2014
Sen.1 (2e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Long Ha, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Henk Geertsma
Sen.4 (4e kl.): Rianne Komrij, Jan van Gammeren, Gijs van Duijn, Nuas Yonnus Abdulhasan, Eddy Friso

Teamindeling voorjaar 2014
Sen.1 (2e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Long Ha, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Henk Geertsma, Gijs van Duijn
Sen.4 (4e kl.): Nedjo Josipovic, Peter Friso, Jan Nicolai, Eddy Friso
Jun.1 (Nrd.Div.): Henk Geertsma, Ton Geertsma, Emma Wouda, Jeroen Hulshoff
Jun.2 (Minicomp A.): Benjamin Latona, Joran Merkus

Teamindeling najaar 2013
Sen.1 (2e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Long Ha, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Henk Geertsma, Gijs van Duijn
Jun.1 (Nrd.Div.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Jeroen Hulshoff
Jun.2 (2e kl.): Ton Geertsma, Marten Kloosterman, Bram Smaling, Stefan Trip

Teamindeling voorjaar 2013
Sen.1 (1e kl.): Wolfert en Jornert Glimmerveen, jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Long Ha, Luitzen Riemersma, Ali Hussein, Milo van der Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Rene Feenstra, Hillebrand Komrij, Henk Geertsma, Albert Koffeman
Sen.4 (4e kl.): Gijs van Duijn, Jan Nicolai, Eddy Friso
Sen.5 (5e kl.): Nedjo Josipovic, Peter Friso, Johan Friso, Hilbert Swart, Menno Postma
Jun.1 (Nrd.Div.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Jeroen Hulshoff
Jun.2 (2e kl.): Ton Geertsma, Marten Kloosterman, Bram Smaling, Raymon Nicolai, Stefan Trip

Teamindeling najaar 2012
Sen.1 (2e kl.): Wolfert Glimmerveen, Jornert Glimmerveen, Jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Uilke Komrij, Long Ha, Lutzen Riemersma, Rob Frölich (res)
Sen.3 (3e kl.): Ali Hussein, H.Komrij, René Feenstra, Henk Geertsma, A.Koffeman, E.Kaptein (res)
Sen.4 (4e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Gijs van Duijn
Sen.5 (5e kl.): Johan Friso, Nedjo Josipoviç, Peter Friso, Hilbert Swart, Menno Postma
Jun.1 (Nrd.Div.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Thijs Klooster, Jeroen Hulshoff
Jun.2 (2e kl.): Ton Geertsma, Marten Kloosterman, Bram Smaling, Raymon Nicolai

Teamindeling voorjaar 2012
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Uilke Komrij, Jaap Prins
Sen.2 (2e kl.): Long Ha, Ali Hussein, L.Riemersma, J.Knikkenberg, Milo v.d. Kruis, Rob Frölich (res)
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, René Feenstra, Henk Geertsma, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): Johan Friso, Nedjo Josipoviç, Senno Koops, W.Heemstra
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Gijs van Duijn
Jun.1 (1e kl.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Thijs Klooster
Jun.2 (3e kl.): Foppe Veenstra, Ton Geertsma, Jeroen Hulshoff, Marten Kloosterman
Jun.3 (4e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, René Venema

Teamindeling najaar 2011
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Uilke Komrij, Jaap Prins
Sen.2 (3e kl.): Long Ha, Ali Hussein, Lutzen Riemersma, Rob Frölich (res), Milo v.d. Kruis (res)
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): Johan Friso, Nedjo Josipoviç, Senno Koops
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Dirk de Groot
Sen.6 (6e kl.): Peter Friso, Menno Postma, Hilbert Swart, Gijs van Duijn
Jun.1 (2e kl.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Thijs Klooster
Jun.2 (3e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, Foppe Veenstra, René Venema
Jun.3 (3e kl.): Ton Geertsma, Jeroen Hulshoff, Marten Kloosterman
 
Teamindeling voorjaar 2011
Sen.1 (2e kl.): J.Knikkenberg, Gert Jan Boersma, Jaap Prins, Rob Frölich (res)
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Milo v.d. Kruis, Lutzen Riemersma, Ali Hussein (res)
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): Johan Friso, Nedjo Josipoviç, Senno Koops, Theo Epema (res)
Sen.5 (5e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Dirk de Groot
Sen.6 (6e kl.): Peter Friso, Menno Postma, Hilbert Swart, Gijs van Duijn
Jun.1 (2e kl.): Henk Geertsma, Emma Wouda, Thijs Klooster
Jun.2 (3e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, Foppe Veenstra, René Venema
Jun.3 (5e kl.): Ton Geertsma, Jeroen Hulshoff, Marten Kloosterman
 
Teamindeling najaar 2010
Sen.1 (2e kl.): J.Knikkenberg, Gert Jan Boersma, Jaap Prins, Rob Frölich (res)
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Milo v.d. Kruis, Lutzen Riemersma, Ali Hussein (res)
Sen.3 (4e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): W.Heemstra, Nedjo Josipoviç, Senno Koops, Theo Epema (res)
Sen.5 5e kl.): aangevraagd, Eddy Friso, Johan Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai
Jun.1 (3e kl.): Henk Geertsma, Thijs Klooster, Emma Wouda
Jun.2 (5e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, Foppe Veenstra, René Venema
 
Teamindeling voorjaar 2010
Sen.1 (2e kl.): J.Knikkenberg, Gert Jan Boersma, Jaap Prins, Rob Frölich (res), Kirsten Kaptein (res)
Sen.2 (2e kl.): Uilke Komrij, Milo v.d. Kruis, Ali Hussein, Lutzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): W.Heemstra, Nedjo Josipoviç, Senno Koops, Theo Epema (res), Johan Friso (res)
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Dirk de Groot
Jun.1 (5e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, René Venema

Teamindeling najaar 2009
Sen.1 (2e kl.): J.Knikkenberg, Gert Jan Boersma, Jaap Prins, Rob Frölich (res), Kirsten Kaptein (res)
Sen.2 (3e kl.): Uilke Komrij, Milo v.d. Kruis, Ali Hussein, Lutzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, H.Komrij, E.Kaptein, A.Koffeman (res)
Sen.4 (5e kl.): Johan Friso, W.Heemstra, Senno Koops, Theo Epema (res)
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Jan Nicolai, Dirk de Groot
Jun.1 (5e kl.): Daniël Mulder, Bram Smaling, René Venema
 
Teamindeling voorjaar 2009
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, J.Knikkenberg, Jaap Prins, Rob Frölich (res), Kirsten Kaptein (res), 
Sen.2 (2e kl.): Ali Hussein, Uilke Komrij, Milo van der Kruis, Luitzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, E.Kaptein, H.Komrij 
Sen.4 (5e kl.): Frits Dijkstra, Theo Epema, Johan Friso, Ellie Hussein - Hofsink 
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai, Thea Stam
 
Teamindeling najaar 2008
Sen.1 (1e kl.): Gert Jan Boersma, Kirsten Kaptein, J.Knikkenberg, Jaap Prins, Rob Frölich (res) 
Sen.2 (2e kl.): Ali Hussein, Uilke Komrij, Milo van der Kruis, Luitzen Riemersma 
Sen.3 (4e kl.): Herman Janssen, E.Kaptein, H.Komrij 
Sen.4 (5e kl.): Frits Dijkstra, Theo Epema, Johan Friso, Ellie Hussein - Hofsink 
Sen.5 (6e kl.): Eddy Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai, Leon Segeren, Thea Stam
Jun.1 (3e kl.): Henk Geertsema, Rianne Komrij, Emma Wouda
 
Teamindeling voorjaar 2008
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Kirsten Kaptein, J.Knikkenberg, Jaap Prins, Rob Frölich (res) 
Sen.2 (2e kl.): Ali Hussein, Uilke Komrij, Milo van der Kruis, Luitzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, E.Kaptein, A.Koffeman, H.Komrij 
Sen.4 (4e kl.): Frits Dijkstra, Theo Epema, Johan Friso, Ellie Hussein - Hofsink 
Sen.5 (5e kl.): Eddy Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai, Leon Segeren, Thea Stam
Jun.1 (4e kl.): Tom de Boer, Wout Colijn, Henk Geertsema, Rianne Komrij
 
Teamindeling najaar 2007
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Kirsten Kaptein, J.Knikkenberg, Jaap Prins, Rob Frölich (res) 
Sen.2 (3e kl.): Ali Hussein, Uilke Komrij, Milo van der Kruis, Luitzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, E.Kaptein, A.Koffeman, H.Komrij 
Sen.4 (4e kl.): Frits Dijkstra, Theo Epema, Johan Friso, Ellie Hussein - Hofsink 
Sen.5 (5e kl.): Eddy Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai, Leon Segeren
Jun.1 (4e kl.): Tom de Boer, Wout Colijn, Henk Geertsema, Rianne Komrij
 
Teamindeling voorjaar 2007
Sen.1 (2e kl.): Gert Jan Boersma, Kirsten Kaptein, J.Knikkenberg, Jaap Prins, Rob Frölich (res) 
Sen.2 (2e kl.): Ali Hussein, Sven Kaptein, Uilke Komrij, Luitzen Riemersma 
Sen.3 (3e kl.): Herman Janssen, E.Kaptein, H.Komrij, Milo van der Kruis 
Sen.4 (4e kl.): Frits Dijkstra, Theo Epema, Ellie Hussein - Hofsink 
Sen.5 (5e kl.): Eddy Friso, Johan Friso, Dirk de Groot, Jan Nicolai

 

Belangrijk om te weten!
De thuis-competitie begint voortaan om 19:45. De teams die kantinedienst hebben moeten bij Jaap de sleutel halen om 18:45

Let op:
4x gratis meespelen
 

januari 2018
 
ma
di
wo
do
vr
za
zo
01
1
2
3
4
5
6
7
02
8
9
10
11
12
13
14
03
15
16
17
18
19
20
21
04
22
23
24
25
26
27
28
05
29
30
31





 
gymzaal Gauke Boelensstraat 1, 9203 RJ Drachten (telefoon zaal: 06 - 27 23 50 92)   KvK: 40002436   copyright © tafeltennisvereniging Drachten