Verslag tweekamp Drachten - Delta Impuls 2014

dinsdag 6 mei 2014

Op 2 mei was het zover,op uitnodiging van Drachten kon de inmiddels 4e tweekamp worden gehouden.In een perfekt geprepareerde zaal was er ruime inspeelmogelijkheid.

Drachten trad aan met een eerste team vol ervaren 2e klassers(Jaap,Jornert,Wolvert en Uilke) met merendeels ook 1e klasse ervaring.Het 2e team met 3e klassers(Rene,Henk en Hillebrand)aangevuld met Rianne.Het 3e team met 4e klassers en enige nieuwe spelers(Nuas,Jan v.G.,lange Jan en Eddy).Het 3e team en Rianne hadden geen kompetitie gespeeld.

Delta Impuls bracht met het 1e team 2 noordelijke divisie spelers(Arnoud en Sander) gekoppeld aan 2 zojuist gepromoveerde 3e klassers(Danique en Andries).Het 2e team met  4e klassers(Anne en Johan(O)en de 3e klassers(Jan en Johan(V)).Het 3e team met 2 4e klassers(Peter en Sjoerd)en 2           5e klassers(Tjibbe en Arjan).

Een mooie mix aan spelers en speelsters,die na het welkomst woord van Jaap  van start gingen.

1E RONDE

Teams 1 gingen gelijk op(9-9)Jornert en Wolfert pakten direkt Danique en Andries aan en Jaap verloor maar nipt van Arnoud.

Teams 2 gingen ook gelijk op(9-9) met Henk sterk(3-0)tegen Johan( V).Rianne werd direkt voor de leeuwen gegooid tegen Jan(0-3)maar kon zich wel warm spelen.

Teams 3 Drachten met een vliegende start(13-5).Peter en Arjan met 5-4 winst op Nuas en Eddy ,maar Sjoerd kwam beteuterd zijn formulier in leveren,met Tjibbe 0-9 tegen de beide Jannen.

 TUSSENSTAND NA 1E RONDE   DRACHTEN- 31         DELTA – 23                   Drachten goede start

 

2E RONDE.

Teams 1 Delta wat sterker(7-11)Danique speelde een ijzersterke ronde met winst op Wolfert(1-2)en met Sander op Wolfert en Jaap(1-2).Andries onderuit tegen Jornert(3-0)dat is tafeltennis……..

Teams 2 Delta knalt eroverheen(4-14)Anne geweldig tegen Rene met winst(1-2),Jan pakt Henk(0-3)

Johan(O)taai langs Hillebrand(1-2)en Rianne een mooi punt tegen Johan(V)

Teams 3 Drachten knalt er ook overheen(14-4).Peter redt de eer met winst(1-2)op lange Jan maar Drachten wint de dubbels kompleet en Nuas pakt Tjibbe(0-3)

 

TUSSENSTAND NA 2E RONDE   DRACHTEN – 56       DELTA – 52                      De kamp gaat gelijk op

 

3E RONDE

Teams 1 Lichte winst Delta(8-10)Bij Delta gingen Arnoud en Sander op oorlogspad(0-9)tegen Wolfert en Jornert.Andries haalde een zwaar bevochten punt tegen Uilke(2-1).Danique geen kans tegen Jaap

Teams 2 Lichte winst Drachten(10-8).Rene versloeg ijzersterk Jan(3-0).Rianne snoepte Johan(O)een punt af.Johan (V)met winst op Hillebrand(1-2),maar Henk pakte Anne(2-1)

Teams 3 Eindelijk evenwicht(9-9).Peter ijzersterk tegen Nuas(0-3),Tjibbe pakte lange Jan in(1-2)en Tjibbe met Arjan een formidabele dubbel winst (0-3)tegen lange Jan en Eddy.Delta werd wakker…..

TUSSENSTAND NA 3E RONDE    DRACHTEN  - 83        DELTA – 79                     Alles nog in balans.

4E RONDE

Teams 1 gelijk op (6-6)Jornert snoept een punt van Sander en Andries van Jaap.Wolfert bijt in het zand tegen Arnoud en Danique in datzelfde zand tegen Uilke.Laatste game wel 11-10.

Teams 2 lichte winst Delta(5-7).Johan(O)pakt Henk in(1-2 Yes)maar Rene heeft geen medelijden met Johan V(3-0)Jan nipte winst op Hillebrand(1-2)

Teams 3 Drachten sterk(8-4)Peter onderuit tegen Jan v. G.(3-0)Arjan winst op lange Jan(1-2)maar Sjoerd en Tjibbe nipt onderuit tegen Nuas en Eddy(beiden 2-1)

TUSSENSTAND NA 4E RONDE:   DRACHTEN: 102             DELTA 96                  Drachten loopt iets uit.

 

Eigenlijk was op dat moment de tweekamp nog in balans,Delta moest in de finale rondes wel op zien te halen.

Op basis van de behaalde punten in de voorrondes stelde Mariska de finale wedstrijden samen,te beginnen met de:

DUBBELSPEL FINALE RONDE:

Teams 1Winst voor Drachten(5-1)Een sensationele winst van Jornert en Jaap over Arnoud en Sander

(2-1)ongekend en Uilke en Wolfert waren te sterk voor Danique en Andries(3-0)

Teams 2 Lichte winst Delta(2-4)de Johannen overwonnen vader en dochter Hillebrand en Rianne(0-3)

Rene en Henk nipt op winst tegen Jan en Anne(2-1).

Teams 3 Winst voor Drachten(5-1)Eddy en lange Jan voluit tegen Tjibbe en Sjoerd(3-0)Jan v.G en Nuas de winst op Peter en Arjan(2-1)

TUSSENSTAND NA FINALE DUBBEL  DRACHTEN 114      DELTA  102               Drachten loopt echt uit

 

FINALE RONDE 3e en 4e geplaatste spelers:

Teams 1 Drachten gaat voor goud (6-0)Er is voor Danique en Andries geen houden aan tegen Uilke en Wolfert.Zij sneuvelden in het harnas.

Teams 2 Delta gaat ook voor goud(0-6)Hillebrand erop met boter en suiker tegen Johan(O)(0-3)en Rianne geen kans tegen die sterke Johan (V)(0-3).

Teams 3 Drachten weer voor goud(6-0)Eddy en lange Jan te sterk voor Tjibbe en Sjoerd(3-0)(3-0)

TUSSENSTAND NA ¾ FINALES            DRACHTEN 126       DELTA 108                Drachten gaat voor goud.

 

Mission impossible voor Delta vanaf nu moest alles gewonnen worden.

FINALE RONDE 1e en 2e geplaatste spelers:

Teams 1 Delta te sterk(0-6)Arnoud en Sander haalde nog een keer uit tegen Jornert en Jaap.

Teams 2 Drachten nog sterker(6-0)Jan en Anne hadden geen antwoord meer op de ontketende

Rene en Henk.

Teams 3 Drachten rond het af(5-1)Alleen Peter redt de eer met een punt tegen Jan v. G.(2-1)maar

Arjan krijgt klop van Nuas(3-0)

 

EINDSTAND  TWEEKAMP 2014    DRACHTEN -137  en DELTA IMPULS HEERENVEEN – 115

 

DE BEKER VOOR DRACHTEN EN DE TWEEKAMPEN IN EVENWICHT 2-2

De tweekamp had weer een geweldige strijd opgeleverd en de individuele prijzen konden worden uitgereikt.

De tweekamp leider veraste de speler en speelsters met de” minste punten in hun klasse” met een onoogelijk klein prulbekertje en een stoffer en blik.Het oogmerk van die tweekamp leider is dat

Danique en Rianne thuis komen,die stoffer en blik in de hoek gooien,”DIE ROT  Johan”zeggen en volgend jaar ijzersterk terugkomen,dat gebeurt ze nooit meer………………….

Sjoerd zal me dat blik nog wel eens naar mijn hoofd gooien………………………

 

De bronzen standaards waren voor de winnaars van de kleine finale(3e geplaatsten)

Uilke en Eddy voor Drachten en Johan (O) voor Delta

De zilveren standaards voor de verliezende finalisten:Jan en Peter voor Delta en Jornert

voor Drachten.

De gouden standaard met prijsje voor Jan.v.G en de wederom ijzersterke Rene van Drachten.

Bij de 1e teams voor Arnoud die daarmee de sterkste speler werd van de tweekamp.

 

Mariska die een geweldige steun was bij de tweekamp begeleiding(het is toch wel een ingewikkeld

systeem)kreeg de gouden standaard mee als herrinnering.

Jaap bedankte de tweekamp leiding met een presentje en sprak de hoop uit volgend jaar weer een bezoek te mogen brengen aan Oudeschoot(Heerenveen)

Die Drachtenaren hebben er zin in.

Nog even dit,voorafgaand aan de tweekamp verzocht ik Jaap de beker in te leveren,maar,DIE WAS ZOEK.Na veel speuren bleek Hillebrand hem in het bezit te hebben.Het gerucht gaat nu dat Hillebrand dat ding een jaar lang op zijn nachtkastje had staan om daar telkens voor het slapengaan.

Verlekkerd naar te kijken.Toen ik dat door had bedacht ik dat om Drachten te verslaan’, we in ieder geval Hillebrand eronder moesten houden,die man is gewoon te gek op, die beker.

Dus een speciaal trainingskamp belegd en getergd aan tafel heb ik hem TOTAAL verslagen                    (5 uit 6)maar die Drachtenaren vangen dat gewoon op,schakelen een tandje bij………j

Ik ga nu crisis beraad houden met alle Delta Impulsers,STAAT DAT DING WEER OP ZIJN NACHTKASTJE.

U allen een prettige zomerstop en hopelijk tot ziens in 2015.

Johan Ooms 





Nieuwsberichten 2017
13-07-2017 Zomeropening senioren 2017

Nieuwsberichten 2016
16-09-2016 Clubblad najaar 2016 nu online
03-07-2016 Zomeropening 2016
09-05-2016 Delta verplettert Drachten in tweekamp
18-04-2016 Gelijkspel tafeltennissers Drachten
25-03-2016 Opnieuw ruime zege tafeltennissers
11-03-2016 Ruime zege tafeltennissers Drachten
26-02-2016 Nederlaag tafeltennissers
06-02-2016 Milo wint de finale F-klasse op FK2016
18-01-2016 Clubblad voorjaar 2016
16-01-2016 Clubkamioenschappen 2015
03-01-2016 Clubkampioenschappen 2015 - Jeugd

Nieuwsberichten 2015
08-09-2015 Clubblad najaarsseizoen 2015
18-08-2015 We zijn weer begonnen!
20-07-2015 Trainingskamp Anne Vlieg
24-06-2015 Volle bak op dinsdagavond
17-06-2015 Zaal open in de zomer
14-06-2015 Jan Knikkenberg 80 jaar
02-05-2015 BEKERFINALE 2015: Tweekamp Delta Impuls - Drachten
01-05-2015 Tweekamp TTV Delta Impuls - TTV Drachten
27-04-2015 Drachten kampioen
23-04-2015 Team 4 van TTV Drachten kampioen
25-01-2015 clubblad voorjaar 2015

Nieuwsberichten 2014
13-12-2014 Clubkampioenschap 2014
31-10-2014 Drachten boekt ruime overwinning
24-10-2014 Spannende tafeltennistopper (wedstrijdverslag Drachten 1 - Ready 3)
03-10-2014 Opnieuw zege tafeltennissers Drachten (wedstrijdverslag Buitenpost 2 –Drachten 1)
29-09-2014 Wedstrijdverslag Schieringen 1 – Drachten 3
26-09-2014 Maximale score tafeltennissers Drachten (wedstrijdverslag ANJA 1- Drachten 1)
26-09-2014 Wedstrijdverslag Buitenpost 3 – Drachten 3
19-09-2014 Overwinning tafeltennissers (wedstrijdverslag Drachten 1- Dokkum 3)
13-09-2014 Verlies tafeltennissers (wedstrijdverslag Ready 3- Drachten 1)
12-09-2014 Wedstrijdverslag ODI 2 – Drachten 3
15-08-2014 Clubblad najaar 2014 is uit
06-05-2014 Verslag tweekamp Drachten - Delta Impuls 2014
11-04-2014 Wedstrijdverslag van 11 April 2014 ODI 2 - Drachten 3
21-03-2014 Wedstrijdverslag Drachten 3 – Delta Impuls 2
10-03-2014 Wedstrijdverslag van DOV 1 - Drachten 3
07-03-2014 Wedstrijdverslag Drachten 3 - ODI 2
24-02-2014 Jubileumfeest 45-jaar TTV Drachten
24-02-2014 Wedstrijdverslag van Drachten 3 tegen Buitenpost 3 (Voorjaarscompetitie 2014 Senioren)
02-02-2014 Wedstrijdverslag Delta2 - Drachten3
28-01-2014 Clubblad voorjaar 2014 is uit

Nieuwsberichten 2013
07-09-2013 Clubkampioenschappen 2013
28-05-2013 Algemene ledenvergadering
03-05-2013 Tweekamp Delta Impuls - Drachten (door Johan Ooms)
03-05-2013 Tweekamp Delta Impuls - Drachten
28-04-2013 Klein verlies Drachten 1
21-04-2013 Opnieuw verlies team 1
14-04-2013 Nederlaag team 1
08-04-2013 Opnieuw gelijkspel Drachten 1
25-03-2013 2x Gelijkspel Drachten 1
25-03-2013 Verlies Drachten 1
19-03-2013 Onverwachte winst Drachten 4
18-02-2013 Klein verlies Drachten 1
09-02-2013 Lichte overwinning Drachten 4
04-02-2013 Kansloze nederlaag tafeltennissers
21-01-2013 Agenda is weer gevuld
21-01-2013 Nieuwe clubblad voorjaar 2013

Nieuwsberichten 2012
30-12-2012 Indeling voorjaarscompetitie 2013
19-12-2012 Kerstvakantie 2012
25-11-2012 Eric Kaptein ontvangt het bondsonderscheidingsteken
25-11-2012 Team 1 kampioen!
19-11-2012 Ronde 9: ruime overwinning
11-11-2012 Ronde 8: gelijkspel
04-11-2012 Ronde 7: Maximale score
23-10-2012 Ronde 6: nipte nederlaag
14-10-2012 Ronde 5: topper onbeslist
11-10-2012 Team 1 herstelt in 4e ronde
05-10-2012 Team 1 verliest 3e wedstrijd
24-09-2012 Team 1 haalt uit
24-09-2012 Team 1 begint met winst
22-08-2012 Zaal vervroegd open!!
01-07-2012 Extra speelavonden
21-05-2012 Verslag tweekamp Ttv Drachten - Ttv Delta Impuls Heerenveen
06-02-2012 Nieuwe clubblad is uit
02-02-2012 Uitslag clubkampioenschappen jeugd 2011

Nieuwsberichten 2011
13-12-2011 Uitslag clubkampioenschappen senioren 2011
04-12-2011 Kampioenen
10-11-2011 clubkampioenschappen 2011
13-09-2011 Clubblad najaar 2011 is uit
26-08-2011 Zaal weer open
04-02-2011 zaal later open
23-01-2011 De voorjaarscompetite 2011 begint

Nieuwsberichten 2010
21-11-2010 Jeugdtoernooi DOTO 2010
21-11-2010 Clubkampioenschappen 2010
21-11-2010 20e Veteranentoernooi
21-11-2010 Resultaten competitieronde 9
14-11-2010 Herstel tafeltennissers team 1
07-11-2010 Resultaten competitieronde 8
07-11-2010 Team 1 verliest topduel
27-10-2010 Resultaten competitieronde 7
27-10-2010 Gelijkspel team 1
17-10-2010 Resultaten competitieronde 6
17-10-2010 Opnieuw winst team 1
10-10-2010 Resultaten competitieronde 5
10-10-2010 Team 1 wint ruim
05-10-2010 Noordelijke kampioenschappen 29 en 30 december in Harkstede
03-10-2010 Resultaten competitieronde 4
03-10-2010 Overbodige nederlaag team 1
26-09-2010 Resultaten competitieronde 3
26-09-2010 Prima herstel team 1
21-09-2010 Resultaten competitieronde 2
21-09-2010 Nederlaag team 1
12-09-2010 Resultaten competitieronde 1
12-09-2010 Team 1 start goed
17-08-2010 Zaal weer open
28-04-2010 Team 1 net geen kampioen
08-04-2010 Eerste nederlaag Team 1
31-03-2010 Ruime winst voor team 1
21-03-2010 Opnieuw winst voor team 1
14-03-2010 Team 1 wint opnieuw
08-03-2010 Team 1 wint topduel
15-02-2010 Historische gegevens
07-02-2010 Gelijk spel voor team 1
01-02-2010 Goede start team 1
01-01-2010 Clubetentje bij de Italiaan

Nieuwsberichten 2009
07-12-2009 Team 2 na 9 wedstrijden al kampioen!
07-12-2009 Ruime winst team 1
02-12-2009 19e Open Friese Tafeltennis veteranen toernooi
29-11-2009 Gelijkspel team 1
16-11-2009 Goed resultaat team 1
09-11-2009 Knap herstel team 1
09-11-2009 Nederlaag team 1
19-10-2009 Goede score tafeltennissers
17-10-2009 Een tafeltenniservaring in Drachten
14-10-2009 Dubbeltoernooi 2009
12-10-2009 Het clubblad ligt klaar...
11-10-2009 Team 1 blijft ongeslagen
04-10-2009 gelijkspel voor Team 1
02-10-2009 Dubbeltoernooi 2009
27-09-2009 2e wedstrijd team 1
24-09-2009 Winst voor team 1
23-09-2009 Nieuw clubblad
12-09-2009 Nieuwe website

Nieuwsberichten 2008
23-11-2008 junioren op 1ste plaats
17-11-2008 18e Open Friese tafeltennis
17-11-2008 pupillen en kadetten toernooi
08-11-2008 junioren 1
02-11-2008 finale ronde noord
20-10-2008 Landelijk B toernooi
18-10-2008 Jeugdtoernooien
18-10-2008 junioren Drachten1
17-09-2008 Dubbeltoernooi
07-09-2008 De nieuwe Spinner is uit
26-08-2008 We kunnen weer tafeltennissen
12-08-2008 Zaal weer open
19-06-2008 Zaal dicht
17-05-2008 top 12 assen 2008
04-05-2008 50+ toernooi Norden (DLD)
19-04-2008 Junioren 1 KAMPIOEN!
12-04-2008 Junioren 1 op naar het Kampioenschap
09-04-2008 Een goed resultaat
17-02-2008 Andershandigentoernooi
27-01-2008 Uitslag Clubkampioenschap Senioren
23-01-2008 Resultaten Fries Kampioenschap
23-01-2008 Uitslag Clubkampioenschap Jeugd

Nieuwsberichten 2007
20-11-2007 Marie-Anne Kaptein is eerste geworden
20-11-2007 Meisjestoernooi a.s. zondag
10-11-2007 Jeugdtoernooi in IJlst
08-11-2007 Clubavond: Italiaans eten
13-10-2007 Meisjestoernooi 2007
20-09-2007 Seizoensopening: Dubbeltoernooi met hapje en drankje
18-09-2007 De nieuwe Spinner is uit
16-09-2007 Plakken verboden
04-09-2007 Sponsor
21-08-2007 Zaal weer open
21-08-2007 Nieuwe teamindeling
06-08-2007 Second Life
15-05-2007 Nieuwe penningmeester
12-05-2007 Algemene Leden Vergadering 2007
14-03-2007 Clubactiviteit: Bowlen!
12-02-2007 Uitslag Clubkampioenschappen 2006
08-02-2007 Pupillen/welpentoernooi
16-01-2007 De nieuwe Spinner is uit
09-01-2007 Agenda

Nieuwsberichten 2006
18-12-2006 Uitslag 16e tafeltennis-veteranen-toernooi
07-11-2006 16e Tafeltennis -veteranen-toernooi
05-11-2006 Uit eten met de club
30-10-2006 Marie-Anne in de finale van de D/meerkampen
26-10-2006 Clubkampioenschappen 2006 + nieuwjaarsborrel 2007
15-10-2006 Open week tafeltennis
14-10-2006 Dubbeltoernooi gaat niet door!
11-10-2006 We hebben een Senseo!
24-09-2006 Dubbeltoernooi met wisselende maatjes
25-08-2006 Het nieuwe clubblad is er weer
18-06-2006 BBQ gaat niet door
17-06-2006 Vernieuwde website
07-06-2006 Nieuw Erelid!
25-04-2006 Algemene Leden Vergadering!
04-02-2006 Goede resultaten jeugd bij jeugdtoernooi in Ysbrechtum!



Ons speeladres:
Gauke Boelensstraat 1
9203 RJ Drachten
Tel.zaal: 06-2723 5092
Klik hier voor openingstijden

Let op:
4x gratis meespelen
 

december 2017
 
ma
di
wo
do
vr
za
zo
48
 
 
 
 
1
2
3
49
4
5
6
7
8
9
10
50
11
12
13
14
15
16
17
51
18
19
20
21
22
23
24
52
25
26
27
28
29
30
31







Bij slecht weer kun je maar beter gaan tafeltennissen!!

...en bij mooi weer ook.

 
gymzaal Gauke Boelensstraat 1, 9203 RJ Drachten (telefoon zaal: 06 - 27 23 50 92)   KvK: 40002436   copyright © tafeltennisvereniging Drachten